...

ბაიერნის მთავარი მწვრთნელები

სახელიწლებიტიტულები
ზლატკო ჩაიკოვსკი
07/01/1965 - 06/30/19683/ორი გერმანიის თასი, ერთი თასების მფლობელთა თასი
ბრანკო ზებეკი
07/01/1968 - 03/13/0970
2/ერთი ბუნდესლიგა, ერთი გერმანიის თასი
უდო ლატეკი
03/14/1970 - 01/02/1975
5/სამი ბუნდესლიგა, ერთი გერმანიის თასი, ერთი ჩემპიონთა თასი
დეტმერ კრამერი
01/16/1675 - 11/30/1977
3/ორი ჩემპიონთა თასი, ერთი საერთაშორისო თასი
გულა ლორანტი12/02/1977 - 02/28/19790
პალ ჩერნაი03/01/1979 - 05/16/19833/ორი ბუნდესლიგა, ერთი გერმანიის თასი
რეინჰარდ საფტიგი05/17/1983 - 06/30/19830
უდო ლატეკი07/01/1983 - 06/30/19875/სამი ბუნდესლიგა, ორი გერმანიის თასი
იუპ ჰაინკესი07/01/1987 - 10/08/19914/ორი ბუნდესლიგა, ორი გერმანიის სუპერთასი
სიორენ ლერბი10/09/1991 - 03/10/19920
ერიხ რიბეკი03/11/1992 - 12/27/19930
ფრანც ბეკენბაუერი12/28/1993 - 06/30/19941/ერთი ბუნდესლიგა
ჯოვანი ტრაპატონი07/01/1994 - 06/30/19950
ოტო რეჰაგელი07/01/1995 - 04/27/19960
ფრანც ბეკენბაუერი04/29/1996 - 06/30/19961/ერთი უეფას თასი
ჯოვანი ტრაპატონი07/01/1996 - 06/30/19982/ერთი ბუნდესლიგა, ერთი გერმანიის თასი
ოტმარ ჰიტცფელდი07/01/1998 - 06/30/200411/ოთხი ბუნდესლიგა, ორი გერმანიის თასი, სამი ლიგა-პოკალი, ერთი ჩემპიონთა ლიგა, ერთი საერთაშორისო თასი
ფელიქს მაგათი07/01/2004 - 01/31/20075/ორი ბუნდესლიგა, ორი გერმანიის თასი, ერთი ლიგა-პოკალი
ოტმარ ჰიტცფელდი02/01/2007 - 06/30/20083/ერთი ბუნდესლიგა, ერთი გერმანიის თასი, ერთი ლიგა-პოკალი
იურგენ კლინსმანი07/01/2008 - 04/27/20090
იუპ ჰაინკესი
04/28/2009 - 06/30/2009
0
ლუი ვან გაალი
07/01/2009 - 04/09/2011
3/ერთი ბუნდესლიგა, ერთი გერმანიის თასი, ერთი გერმანიის სუპერთასი
ანდრიეს იონკერი
04/10/2011 - 06/30/2011
0
იუპ ჰაინკესი
07/01/2011 - 06/30/2013
4/ერთი ბუნდესლიგა, ერთი გერმანიის თასი, ერთი გერმანიის სუპერთასი, ერთი ჩემპიონთა ლიგა
პეპ გვარდიოლა
07/01/2013 - 06/30/2016
7/სამი ბუნდესლიგა, ორი გერმანიის თასი, უეფას სუპერთასი, კლუბთა მსოფლიო თასი
კარლო ანჩელოტი
07/01/2016 - დღემდე
1/გერმანიის სუპერთასი
скачать софт

მატჩები


სატურნირო მდგომარეობა