მთავარი მწვრთნელები

მწვრთნელი - წლები
ჩიკ ცარკოვსკი 01.07.1965 – 30.06.1968
ბრანკო ცებეკი 01.07.1968 – 13.03.1970
უდო ლატეკი 14.03.1970 – 02.01.1975
დიტმარ კრემერი 16.01.1975 – 30.11.1977
გილა ლორანტი 02.12.1977 – 28.02.1979
პოლ ჩერნაი 01.03.1979 – 16.05.1983
რაინჰარდტ საფტინგი 17.05.1983 – 30.06.1983
უდო ლატეკი 01.07.1983 – 30.06.1987
იუპ ჰაინკესი 01.07.1987 – 08.10.1991
სორენ ლენბი 09.10.1991 – 10.03.1992
ერიხ რიბეკი 11.03.1992 – 27.12.1993
ფრანც ბეკენბაუერი 28.12.1993 – 30.06.1994
ჯოვანი ტრაპატონი 01.07.1994 – 30.06.1995
ოტო რეჰაგელი 01.07.1995 – 27.04.1996
ფრანც ბეკენბაუერი 29.04.1996 – 30. 06.1996
ჯოვანი ტრაპატონი 01.07.1996 – 30.06.1998
ოტმარ ჰიტცფელდი 1.07.1998 – 30.06.2004
ფელიქს მაგათი 01.07.2004 – 2007
ოტმარ ჰიტცფელდი 2007-2008
იურგენ კლინსმანი 2008-2009
ლუის ვან გაალი 2009 - 2011
იუპ ჰაინკესი 2011 - 2013
პეპ გვარდიოლა 2013 - 2016
კარლო ანჩელოტი 2016 - დღემდე  
  • ბომბარდირები
  • ასისტენტები
  • ბარათები
1
რობერტ ლევანდოვსკი
გოლი: 40 5 35 0
2
თომას მიულერი
გოლი: 11 1 10 0
3
სერჟ გნაბრი
გოლი: 9 0 9 0
4
თომას მიულერი
გოლი: 4 0 4 0
5
ლეონ გორეცკა
გოლი: 7 2 5 0
1
თომას მიულერი
ასისტი: 17 2 15 0
2
იოზუა კიმიხი
ასისტი: 13 3 10 0
3
იოზუა კიმიხი
ასისტი: 4 0 4 0
4
ლეროი სანე
ასისტი: 2 0 2 0
5
სერჟ გნაბრი
ასისტი: 1 0 1 0
1
ჟერომ ბოატენგი
0 0 0 0 0
2
ხავი მარტინესი
0 0 0 0 0
3
ტიაგო ალკანტარა
0 0 0 0 0
4
იოზუა კიმიხი
0 0 0 0 0
5
ბენჟამენ პავარი
0 0 0 0 0
რეკლამა